Регистрация

За втора поредна година Mr. Bricolage ще подкрепи иницативата "Жълти стотинки"

Автор: Регал 21 септември 2012

За втора поредна година веригата за ремонт и обзавеждане на дома и градината, Mr.Bricolage ще подкрепи активно инициативата Операция "Жълти стотинки", която има за цел да подпомогне новите обитатели на "Малката къща", която предлага временно отглеждане на изоставени бебета и дечица.

До 19 ноември във всеки от магазините на Mr. Bricolage ще бъдат разположени касички, където клиентите могат да пуснат своето ресто или желаната от тях сума, съобщиха от агенция Publicis Consultants MARC.

Тази година Mr. Bricolage предварително се ангажира с удвояването на събраните средства.

Операция "Жълти стотинки" се провежда за трети път у нас. Разработена е от VIVACOM по френски модел и има за цел да подпомогне функционирането на "Малката къща", където децата получават индивидуална грижа и внимание в среда близка до семейната. Инициативата се осъществява под почетния патронаж на посланика на Република Франция у нас Н.Пр. Филип Отие.

 

Четири компании доминират пазара на концентриран алкохол Четири компании доминират пазара на концентриран алкохол, а спадът на местните продажби през 2017 г. донякъде се компенсира от силен износ
Без законова рамка и с краткосрочни наеми: фермерските пазари между потребителския интерес и правния вакуум Организаторите им настояват за законови регламенти и промени в старите общински наредби, които да дадат на потребители и производители сигурност и защита от нелоялната конкуренция
"Билла България": 10 нови магазина и печалба от оперативна дейност през 2026 г. Компанията ще инвестира 43 млн. евро в експанзия и обновяване на обекти