Регистрация

Затвориха и отново пуснаха магазин на "Пени Маркет" в Добрич

Автор: money.bg 02 март 2012

След направена проверка, инспектори от Областна дирекция по безопасност на храните град Добрич, временно преустановиха дейността на обект на "Пени Маркет" заради лоша текуща хигиена.

При направената проверка от инспектори на Агенцията, е констатирана липса на течаща вода, което е и причината за влошаване на хигиената в обекта. Според информация от управителя на обекта, подаването на вода е било преустановено поради неуредици с местното водоразпределително дружество.

Днес, след възобновяване на водоподаването и привеждане на обекта в хигиенните норми, комисия към Областна дирекция по безопасност на храните град Добрич, отмени разпореждането за преустановяване на дейността.

Четири компании доминират пазара на концентриран алкохол Четири компании доминират пазара на концентриран алкохол, а спадът на местните продажби през 2017 г. донякъде се компенсира от силен износ
На глобалния пазар на играчки: За поредна година Pokemon е номер едно Продажбите в България следват световните тенденции - търсят се високотехнологични продукти като роботи и дронове, свързани с филми играчки, настолни игри
"Билла България": 10 нови магазина и печалба от оперативна дейност през 2026 г. Компанията ще инвестира 43 млн. евро в експанзия и обновяване на обекти