Регистрация

Рено Шамонал е новият търговски директор на "Данон Сердика"

Автор: karieri.bg 16 май 2011
Той започва своята кариера в Procter&Gamble, като заема последователно различни позиции в търговския отдел на компанията.

Фотограф: Капитал

Той започва своята кариера в Procter&Gamble, като заема последователно различни позиции в търговския отдел на компанията.

Фотограф: Капитал

Рено Шамонал е новият търговски директор на "Данон Сердика". Той започва своята кариера в Procter&Gamble, като заема последователно различни позиции в търговския отдел на компанията. Присъединява се към екипа на "Данон" през 2003 г., когато е назначен за международен мениджър ключови клиенти за експортния бизнес на бебешките храни "Бледина". По-късно става мениджър "Ключови клиенти алтернативни канали", директор "Източна зона" и търговски директор "Бледина". Говори свободно френски, английски и испански език.

Четири компании доминират пазара на концентриран алкохол Четири компании доминират пазара на концентриран алкохол, а спадът на местните продажби през 2017 г. донякъде се компенсира от силен износ
Без законова рамка и с краткосрочни наеми: фермерските пазари между потребителския интерес и правния вакуум Организаторите им настояват за законови регламенти и промени в старите общински наредби, които да дадат на потребители и производители сигурност и защита от нелоялната конкуренция
"Билла България": 10 нови магазина и печалба от оперативна дейност през 2026 г. Компанията ще инвестира 43 млн. евро в експанзия и обновяване на обекти