Регистрация

Надценки на спортните стоки

Преглед на профил georgigruev

1 16/02/2012 11:45 11:45

От години си поръчвам спортни стоки от www.sportsdirect.com и не разбирам как търговците на спортни стоки на българския пазар успяват да продават същите продукти с толкова високи надценки. Поръчани онлайн, цената им плюс доставката излиза в пъти по-ниска от цената им на българския пазар. Даже практиката на някои магазини е да поръчват от сайта, като дори не си правят труда да свалят етикетите на sportsdirect.
Преглед на профил Kimi Matias Räikkönen II

2 14/03/2012 13:20 13:20

Преглед на профил georgigruev

3 17/03/2012 11:31 11:31

това какво значи? изпробваш емотиконите ли?
Преглед на профил Десислава Кръстева

4 09/04/2012 19:21 19:21

Все още има голямо недоверие към онлайн търговията. Дори и цената да е ниска за един потребител, който не е сигурен в качеството на обслужване и на продукта, е склонен да предпочете да си закупи стоката от търговския обект без дори да се заинтересува от това какво предлагат в online магазините.
Преглед на профил georgigruev

5 10/04/2012 11:16 11:16

Мисля, че доверието към определени сайтове, изпробвани от много хора, се покачва. Даже вече има организирани поръчки и фирми, които се занимават с поръчки и доставки на стоки. Мои приятели от различни градове ми казват, че това става все по-масово и при тях. Човек отива в даден магазин, харесва си и пробва даден артикул, след това го намира в нета и изпраща линка на човек или фирма, занимаващи се с поръчки. Хората около мен вече не пазаруват в родните магазини. Не мога да разбера, защо магазините не се ориентират в обстановката и продължават да поддържат високи цени?
Преглед на профил Дурак

6 05/07/2012 09:26 09:26

И аз пазаря онлайн от доста врема, като аз си купувам почти всичко през интернет (телефони, дрехи, храна и др.)

Като има глупаци да плащат по 300лв. за маратонки, които през интернет идват на 50-100лв. ще има и тарикати, които да ги лъжат в цената.
Преглед на профил georgigruev

7 05/07/2012 11:16 11:16

тази стара мъдрост важи с пълна сила в този случай. Просто родните прекупвачи правят някакви последни напъни... новите поколения със смартфони и фейсбук никога няма да отидат да си купят маратонки от такъв магазин.
Добавяне на коментар
За да коментирате, моля влезте в профила си или се регистрирайте.

Представяне

Бизнес симулация – ново поколение обучение и в България!

Бизнес симулация – ново поколение обучение и в България!

Разберете какво е бизнес симулации, къде може да участвате и как може да я получите на специална цена